Hardnews

Працівникам стільникових операторів погрожують через 5G

Світ починає пристосовуватися до епідемії китайського коронавіруса COVID-19, але деякі пов’язані з ним масові психози і не думають згасати. Найпоширеніший вид такого масового божевілля – звинувачення 5G-зв’язку в поширенні коронавіруса. Через це в країнах, де вводиться даний стандарт зв’язку, працівникам стільникових операторів погрожують, їх б’ють, а вишки спалюють.


В одній тільки Великобританії відомо більше ста двадцяти випадків нападу на інженерів і працівників місцевих телеком-операторів. Місцеві жителі вважають, що вони встановлюють 5G-вишки, випромінювання від яких якимось незрозумілим чином викликає COVID-19. При цьому  більша частина робітників, які зазнали нападів, взагалі не займається ніяким встановленням вишок – вони підтримують експлуатацію вже існуючих мереж.

5g

Теорія змови, що зв’язує коронавірус і вишки п’ятого покоління, поширилась по західному світові як пожежа. Незважаючи на всі спростування вчених, які стверджують, що немає ніякого зв’язку між 5G і коронавірусом, і радіохвилі занадто слабкі, щоб вражати клітини людського організму, люди продовжують в них вірити. При цьому «вишки 5G» палять навіть в тих місцях, де їх немає і в помині, наприклад, на Кавказі.

Причина популярності теорій змови, як відзначають експерти, психологічна. Багатьом людям властиво не довіряти уряду і особливо корпораціям, і підозрювати їх в найхимерніших змовах. Можна тут згадати, наприклад, серію скандалів «Піццагейт», коли консервативно налаштована публіка займалася масовим вишукуванням ознак сатанізму і педофілії у політиків і зірок. Також важливою причиною є те, що про коронавірус досі відомо не так вже й багато інформації, не дивлячись на повну розшифровку генома. Люди, яким вислови на кшталт «розшифровка ДНК» ні про що не говорять, знаходять свої власні причини і пояснення того, що відбувається з їхніми рідними та близькими.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button