Наскільки небезпечно ставити собі діагноз через Google

Зараз на головній

Незважаючи на те, що медики неодноразово попереджали про небезпеку самолікування. Однак величезна кількість користувачів продовжує самостійно ставити собі діагнози, використовуючи для цього Google. Дослідники вирішили перевірити, чи можна довіряти такому методу.


Фахівці з США з’ясували, що лише третина діагнозів, поставлених за допомогою інформації з пошукових систем і додатків, виявляються точними. Про це свідчить аналіз даних, отриманих від користувачів десятків десктопних і мобільних систем.

Виявилося, що онлайн-сервіси можуть видавати точний діагноз тільки в 36% випадків. У той же час, рекомендації про те, до якого з фахівців слід звернутися при виявленні певних симптомів, виявилися досить точними. У подібних ситуаціях штучний інтелект видає вірний результат в 49% випадків. Автори дослідження відзначають, що в світі кожну хвилину фіксується близько 70 тис. пошукових запитів, що описують стан здоров’я і симптоми захворювань. При цьому результати такого пошуку інформації скоріше не допоможуть, а введуть в оману, подарувавши відчуття помилкової безпеки. При цьому стан здоров’я людини може вимагати кваліфікованої медичної допомоги.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей