lifecellНовини

Як дзвонити з lifecell безкоштовно: інструкція

Мало хто знає, що у оператора Lifecell є можливість безкоштовно здійснювати дзвінки на будь-які номери, включаючи мобільні інших українських операторів і навіть номери стаціонарного зв’язку. Єдиний важливий нюанс – у вас обов’язково повинен бути інтернет. Зійде, наприклад, підключення до wi-fi в якомусь кафе. Отже, як же це правильно здійснити? Ми підготували для вас детальну покрокову інструкцію.


Безкоштовні дзвінки з BiP Out, месенджером від компанії Lifecell

Ця послуга «аварійних дзвінків» доступна абонентам Lifecell завдяки месенджеру BiP. Він дозволяє здійснювати дзвінки на будь-яких операторів нашої країни, включаючи стаціонарний зв’язок, за допомогою функції BiP Out. Для того, щоб скористатися цією послугою, вам буде необхідно спочатку зарєструватися в месенджері BiP. Скачайте його в будь-якому офіційному магазині, він повністю безкоштовний. Після того, як додаток відкриється, введіть в ньому код підтвердження, який надійде на ваш номер телефону. Додаток має всі функції звичайного месенджера, і не тільки. Для дзвінка необхідно відкрити месенджер, натиснути кнопку «Виклики», вибрати номер телефону зі списку контактів або ж ввести його вручну, після чого натиснути «BiP Out Виклик».

lifecell

Тепер поговоримо про можливості здійснення безкоштовних дзвінків в тому випадку, якщо у вас закінчилися гроші на рахунку і немає ніякої можливості найближчим часом його поповнити. Щоб отримати сто безкоштовних хвилин на дзвінки BiP Out, вам потрібно всього лише набрати * 911 #. Зверніть увагу, що ви можете скористатися даною послугою, навіть якщо BiP у вас немає. Разом з хвилинами вам також будуть нараховані 500 мегабайт інтернету, яких вистачить, щоб завантажити цей месенджер.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button