Київстар

Київстар безкоштовно міняє старі смартфони на нові

Люди, які не хочуть влазити в кредити, часто шукають альтернативні варіанти придбання нової техніки. Один з таких варіантів – трейд-ін, або просто обмін. Суть його проста: ви міняєте стару техніку, наприклад, смартфон, на нову. Київстар запустив трейд-ін ще до карантину, і продовжує здійснювати його навіть зараз. Не варто збирати вдома стару, непотрібну техніку. Все набагато зручніше і простіше – магазин купить у вас її, а ви з доплатою потім обміняєте її на нову.


Як обміняти старий телефон на новий

Обміну підлягають тільки ті телефони, чий вік не перевищує шість років – погодьтеся, в наші дні мало кому потрібна кнопкова «Нокіа» 2007 року. Є й інші вимоги, зокрема, ваш телефон повинен бути робочим, а на корпусі і екрані не повинно бути ніяких пошкоджень. Ще одна важлива річ, про яку слід пам’ятати – обміну підлягають тільки ліцензійні смартфони, а не дешеві копії. Якщо ваш старий смартфон відповідає таким вимогам, то можна почати трейд-ін з відвідування офіційного сайту компанії «Київстар». Там, у відповідному розділі, ви можете ознайомитися з приблизними розцінками. Якщо ваш смартфон буде оцінений, наприклад, в п’ять тисяч гривень, а новий – у вісім, то, отже, при трейд-іні вам знадобиться здати старий телефон і придбати новий з доплатою в три тисячі.

Київстар

Після цього необхідно відвідати магазин «Київстар». Не забудьте взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код – вони стануть в нагоді для оформлення договору обміну. В самому магазині фахівець по роботі з клієнтами оцінить ваш телефон і назве фінальну ціну – сайт може вказати тільки попередню. Якщо ви хочете, щоб вона була якомога більшою, можете взяти з собою комплектуючі – наприклад, коробку, навушники, зарядний пристрій. Коли оцінка буде проведена, вам запропонують вибрати собі новий смартфон. Все досить просто, і в підсумку ви можете піти з магазину, позбувшись від обридлої і непотрібної старої техніки, а в кишені у вас вже буде нова!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button