Київстар

Київстар зробив простішим перехід між різними тарифами

Київстар, найбільший оператор мобільного зв’язку в нашій країні, вирішив зробити для користувачів простішим перехід між тарифними планами передоплати і контракту. Тепер, виявивши бажання перейти на контрактну форму обслуговування, ви можете замовити кур’єрську доставку куди завгодно по території нашої країни. Причин у такого рішення, очевидно, кілька – по-перше, зрозуміле бажання оператора захистити своїх абонентів і співробітників від можливого зараження коронавірусом, по-друге, прагнення «Київстар» підвищити популярність контрактних тарифних планів. Зараз ними користується мізерно мала кількість абонентів від загального числа тих, у кого є SIM-карта найбільшого в Україні оператора, можливо, що ця ситуація зміниться в кращу сторону.


Нові умови переходу: як його зробити?

Відповідно до тексту опублікованого в п’ятницю прес-релізу, скористатися спрощеним переходом можуть як і ті, хто вже «сидить» на одному з київстарівських тарифів, так і нові користувачі, які тільки недавно прийняли рішення приєднатися до мережі Київстар. Для того, щоб зробити перехід з тарифного плану передоплати на контрактний, зайдіть на сайт офіційного магазину компанії «Київстар» – shop.kyivstar.ua і виберіть потрібний тарифний план контракту для отримання форми заявки. При її заповненні ви вже відразу внесете всі дані, які необхідні для того, щоб перейти на контракт, в першу чергу це інформація з ваших документів. Після цього залишиться тільки узгодити доставку, яку можуть здійснити в будь-який зручний для вас час і місце, яке ви виберете в заявці.

Київстар

У числі цікавих тарифних планів контракту є, наприклад, пакет послуг Smart, в рамках якого ви отримуєте повний безліміт на дзвінки всередині мережі «Київстар» і безлімітний інтернет, а також від 120 до 3 тисяч хвилин дзвінків на інші українські номери, в тому числі стаціонарні. Зауважимо, що контрактна форма обслуговування має цілий ряд вагомих переваг, в тому числі, наприклад, можливість поповнювати рахунок частинами, або ж тримати на одному особовому рахунку кілька номерів. Зростає і ступінь захищеності ваших персональних даних. Інформація, яку ви надаєте при заповненні заяви, не розголошується і залишається суворо конфіденційною.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button