Бізнес та акціїНовини

Monobank поміняв правила поповнення своїх карт

Починаючи з 28 квітня в нашій країні змінюються правила, відповідно до яких проводиться поповнення карт Monobank і інших банків в нашій країні. Зміни внесені рішенням Національного банку України. Зокрема, були посилені вимоги до підтвердження своєї особистості при здійсненні платежів. Якщо раніше ви могли спокійно поповнювати рахунок на суми до п’ятдесяти тисяч гривень, то зараз зробити це можна тільки за допомогою терміналів IBOX, в яких діє механізм обов’язкової авторизації користувача через прикладання до NFS-рідера смарт-годинника, мобільного телефону або карти.


Зміни в платіжних умовах

Як повідомила прес-служба Monobank, ліміт при поповненні картки через термінали самообслуговування інших банків зменшений в три рази. Якщо раніше він становив 14 999 гривень, то зараз сума поповнення не може перевищувати порівняно невеликих 4 999 гривень одним платежем.

Аналогічні правила діють для людей, які не є клієнтами Monobank. У касах банків-партнерів, таких як А-Банк, ТАСкомбанк, Універсал Банк вони без надання документів також не можуть поповнити свою карту на суму, яка перевищує 4999 гривень.

Monobank

З чим пов’язані ці зміни і як вони обгрунтовуються? Національний банк України роз’яснює, що обгрунтуванням є новоприйнятий закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Якщо раніше ви не могли без підтвердження вашої особистості поповнити карту терміналом на суму, що перевищує п’ятнадцять тисяч, то тепер цей ліміт був скорочений в цілих три рази.

Аналогічним чином, роз’яснює НБУ, ви не зможете провести суму, яка перевищує п’ять тисяч гривень, через не-банківські платіжні пристрої, наприклад, системи EasyPay або 24nonStop.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button