ПриватБанк дозволив оплачувати рахунки просто зателефонувавши по телефону

Зараз на головній

Як відомо, саме представники літніх верств населення, зокрема, пенсіонери, найбільш уразливі для епідемії коронавіруса. Тому їм, як нікому іншому, важливо дотримуватися самоізоляції і виходити з дому якомога рідше. У зв’язку з цим ПриватБанк запропонував нову функцію, що покликана зберегти життя і здоров’я наших батьків, бабусь і дідусів. Ті з них, які отримують не тільки пенсію, але і соціальні виплати, а особливо – ті яким потрібно оплатити комунальні послуги, зможуть здійснити платежі по телефону, зателефонувавши в відділення ПриватБанку за коротким безкоштовним номером 3700.


Вкрай корисна інновація

Банк повідомляє, що, за оцінками його експертів, в касах щомісяця оплачують комунальні послуги понад півтора мільйона людей. Більшість з них – пенсіонери, у яких немає ні додатку Приват24, ні навіть устаткування і навичок, необхідних для того, щоб оплачувати комуналку через інтернет. Зауважимо, що інші вікові категорії – до 50-55 років – в більшості своїй платять за комунальні послуги саме онлайн. Існують програми з розповсюдження цифрової грамотності серед літніх людей, але вони вимагають певного часу для своєї реалізації, а з чергами в умовах самоізоляції потрібно щось робити вже зараз.

У касах, особливо в першій половині дня, коли люди похилого віку і платять, як правило, за комунальні послуги, часто збираються великі черги, де ніхто не дотримує безпечну соціальну дистанцію, а значить, наражається на ризик підхопити смертельно небезпечну інфекцію і стати жертвою зараження. У зв’язку з цим, у міру того, як будуть наближатися терміни оплати комунальних послуг, співробітники служби підтримки та технічного обслуговування клієнтів будуть дзвонити абонентам по телефону і розповідати, що можна оплатити послуги онлайн, і що саме для цього необхідно зробити.

Оплата рахунків за комуналку за номером 3700 займе не більше однієї-двох хвилин. Правильно заповнити всі платіжні реквізити відповідно до вимог комунальних служб вам при цьому допоможуть самі співробітники банку. Оплатити можна будь-карткою, якою користується  клієнт.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей