Київстар

Київстар зробив безкоштовною вкрай важливу для українців послугу

Пропонуємо вам ненадовго відволіктися від звичайних новин про мобільних операторів і поговорити на дійсно важливі теми. Наприклад, про проблеми порнопомсти і розбещення неповнолітніх і про те, як з нею борються мобільні оператори, зокрема, відомий своїми соціальними ініціативами Київстар. Він зробив безкоштовною послугу, вкрай важливу для українців, які не хочуть, щоб їхні діти або вони самі опинилися жертвами секс-злочинців.


А ви знаєте, чим займаються ваші діти?

Пересилання інтимних фотографій і спокусливих повідомлень називається секстинг. У секстингу між дорослими людьми нічого поганого немає. Проте, злочинці можуть залучати до секстингу дітей, або ж вимагати у людей їхні інтимні фото, щоб потім ними шантажувати. Для боротьби з цим був створений проект # stop_sexтінг, який за два місяці існування відвідало понад дванадцять тисяч чоловік. Це свідчить про те, що проблема дуже актуальна.

Компанія «Київстар» зробила повністю безкоштовним і нетарифікованим доступ до даного порталу, і закликала зробити те ж саме інших операторів. В першу чергу вона робить це для безпеки дітей і їх батьків. Підвищення безпеки дітей в інтернеті – один з трьох важливих пунктів Меморандуму про співпрацю в соціальній сфері, який Київстар ще на початку року підписав з Міністерством цифрової трансформації України. Також найбільший мобільний оператор України вклав значну суму в сам розвиток порталу.

Як повідомила Ганна Захараш, директор Київстару з корпоративних зв’язків, оператор намагається робити все можливе, щоб максимально захистити дітей, а також надати всю необхідну інформацію для їх батьків, вчителів і старших братів. Завжди слід пам’ятати, що діти раннього підліткового віку – 12-14 років – часто виявляються в абсолютно незручній ситуації, коли інтерес до статевого життя вже пробуджується, але знань про неї практично немає. В такому віці вони особливо уразливі перед всілякими зловмисниками. Крім того, вони також можуть стати об’єктами цькування або порнопомсти з боку однокласників та інших ровесників. Про це також необхідно пам’ятати.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button