Softnews

Windows 11 виявилася набагато краще своєї попередниці

Компанія Microsoft залишається монополістом на ринку операційних систем ось уже більше тридцяти років. Для звичайної людини може стати одкровенням той факт, що не всі комп’ютери взагалі працюють під Windows. Ну, може, хтось ще щось чув про Linux, і на цьому все. Не дивно, тому що майже всі програми та ігри призначені саме для Windows, і для звичайної людини, яка не займається програмуванням або роботою з серверами, ніяких альтернатив, немає. Тому сотні мільйонів людей, що користуються ПК, по всьому світу стежать за виходом нових версій «вінди». Протягом останніх п’яти років актуальна «десятка», але скоро вийде нова версія, і інсайдери запевняють: Windows 11 виявилася набагато краще своєї попередниці. Чим же саме?


Покращення в роботі Windows

В цілому, Windows 10 – досить успішна і хороша операційна система. Але у неї є і певні недоліки. Один з них – необхідність постійно перезавантажувати систему, коли встановлюються оновлення. При цьому таке перезавантаження триває набагато довше, ніж звичайне, і до того ж якщо ваш комп’ютер з якоїсь причини вимкнеться, він перестане працювати. Вам доведеться встановлювати заново систему або відкочуватися на точку відновлення, втрачаючи частину інформації або взагалі все. У новій одинадцятої «вінди» таких проблем більше не буде. Вона використовує механізм безшовних оновлень. Це означає, що вони будуть встановлюватися у фоновому режимі.

[adsforwp id=”10622″]

Інша важлива новина: нова версія Windows буде повністю безкоштовною. Це значно знизить вартість комп’ютерів як таких, тому що зараз, купуючи і без того недешевий потужний ПК або ноутбук, ви ще доплачуєте 2-3 тисячі гривень за ліцензійну копію Windows або її активацію. Тепер Microsoft планує заробляти на різних хмарних сервісах і інших додаткових послугах. До речі, таке відбувається вперше за 35 років історії операційних систем даного виробника. Обіцяють також поліпшити швидкодію за рахунок того, що приберуть нікому не потрібні зайві «прикраси» в оформленні стандартних додатків і оптимізують саму архітектуру системи. Вихід нової версії Windows заплановано на кінець поточного року або початок наступного, і швидше за все, він матиме ефект бомби, що розірвалася на ринку комп’ютерних послуг і програмного забезпечення.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button