Vodafone

Керівництво Vodafone закликало припинити підпали вишок через розгортання мереж 5G

У Європі разом з епідемією коронавіруса почала поширюватися дивна паніка. У багатьох країнах, де було розпочато розгортання мереж 5G, люди влаштовують підпали вишок. Керівництво Vodafone закликало припинити дані дії, перш ніж вони зірвуть всі плани по впровадженню швидкісного мобільного інтернету в усьому світі, включаючи і Україну, і при цьому ніяк не допоможуть людям, які дійсно хворіють. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.


Епідемія підпалів

Теорії змови, які пов’язують епідемію коронавіруса з новим обладнанням, поширюються по всьому світу. Люди вважають, що вишки 5G нібито сильно послаблюють імунітет, через що деякі стають вразливими для вірусів, які в нормі не є небезпечними. Щось схоже відбувається при ВІЛ-інфекції та інших хворобах, що вбивають імунну систему, наприклад, при лейкемії. У Великобританії було підпалено близько двадцяти вишок Vodafone. Причому, по жорстокій іронії долі, одна з них обслуговувала госпіталь в місті Бірмінгем, де як раз лікувалися люди, які заразилися COVID-19.

Як повідомляє директор Vodafone Нік Джеффрі, єдине, чого можна домогтися знищенням вишок – це не дати можливості людям, що знаходяться на карантині або на самоізоляції, поспілкуватися з рідними та близькими. Навряд чи це те, чого насправді домагаються люди, охоплені панікою і які піддалися впливу теорії змови. Він закликав паліїв зупинитися і представити себе на місці тих, хто не може отримати інформацію про здоров’я і життя своїх близьких, які лікуються від небезпечної і неймовірно заразної хвороби.

Вчені та лікарі стверджують, що ніякого зв’язку між поширенням коронавіруса і вишками 5G немає. Вишки ніяк не впливають на імунітет і здоров’я людей. Тим більше вірус не може передаватися з радіохвилями. До України ця паніка поки що не добралася, у нас вишки Vodafone і Lifecell спалюють з інших мотивів – наприклад, із солідарності з курдськими ліворадикальними угрупованнями, з якими зараз воює Туреччина (про це ми колись писали). Проте, у наших людей є всі шанси заразитися і цією моральною панікою, на додачу до епідемії коронавіруса. Експерти закликають не піддаватися масовій істерії, яка може тільки погіршити ваше становище.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button