Vodafone

Vodafone запустив кращий бюджетний тариф на ринку

Чим ще займатися на карантині, крім як сидіти в інтернеті? Причому не тільки з метою розваги. Адже для багатьох інтернет – ще й засіб заробітку. Тож зараз, як ніколи, актуальні месенджери, які дозволяють побачити рідних і близьких, при цьому не ризикуючи заразитися чи заразити їх самому. Наплив користувачів в інтернет-сервіси зараз такий, що багато служб змушені знижувати якість відтворення відео, щоб впоратися з такою кількістю відвідувачів! Який же тарифний план варто вибрати, щоб сидіти в інтернеті на карантині з комфортом?


Що ж вибрати?

Компанія Vodafone традиційно пропонує дешеві тарифні плани з великою кількістю послуг. Прямо зараз цей оператор мобільного зв’язку нагадує, що у нього є відмінний, як раз для карантину, дешевий тариф, в рамках якого ви отримуєте наступні переваги:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет на всій території України, де є доступ до інтернету.
  • Повний безліміт на розмови всередині мережі.
  • Триста хвилин на дзвінки по всій країні, включаючи і стаціонарні міські номери.
  • Можливість підключити додаткові послуги, в тому числі «Безліч розмов», яка надає вам в два рази більше розмов – цілих сімсот хвилин, а також «Безлімітні дзвінки за кордон» всього за три гривні в день.
[adsforwp id=”10622″]

Розмір абонплати в тарифному плані «Vodafone SuperNet Turbo» становить 75 гривень на місяць, при цьому перші три місяці вам надається безкоштовна послуга «Безліч розмов». Надалі вона буде коштувати ще двадцять п’ять гривень на місяць. Ви можете відмовитися від неї в будь-який час, основні умови тарифного плану нікуди не подінуться.

Для того, щоб обзавестися цим прекрасним тарифним планом, ви можете придбати сім-карту, або ж, якщо ви вже абонент Vodafone, просто зверніться до оператора, щоб вам змінили тарифний план.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button