Інші оператори

Стільниковий оператор Lycamobile запустив “ідеальний” тарифний план

Обговорення
Lycamobile

Ось уже третій рік в Україні присутній такий віртуальний стільниковий оператор, як Lycamobile. Він робить все для свого розвитку, намагаючись залучати нових клієнтів і утримати старих, пропонуючи їм вигідні умови обслуговування. Дійшла справа до того, що дана телекомунікаційна компанія вважає за необхідне так і зовсім запустити самий “ідеальний” тарифний план на ринку.


Дана телекомунікаційна компанія знайшла спосіб зробити свої послуги більш привабливими, ніж у конкурентів, а треба було для цього зробити дві речі:

  1. Опустити ціну нижче ринкової
  2. Надати велику кількість можливостей.

Сотовый оператор

Стільниковий оператор Lycamobile дозволяє використовувати всі включені в тарифний план пакети можливостей як в домашньому регіоні, так і за його межами на рівні всієї України, причому ніякого роумінгу, як у учасників “великої трійки” гарантовано не буде, а значить прихованих обмежень не виникне, також як і не з’явиться необхідність здійснювати будь-які платежі. Обслуговування абонентів здійснюється у всіх 24 областях України.

Стільниковий оператор, який все це пропонує, також включив в тарифний план 8 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G і 3G, а в найближчому майбутньому нам також обіцяють 4G LTE. На даний момент середня швидкість в мережі становить 14 Мб / с. В іншому, абоненту надають 650 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські, а також, крім того, цілих 50 повідомлень SMS, причому відправляти їх можна по всій країні без зайвих складнощів. Усередині мережі компанії Lycamobile діє повний безліміт за частиною голосових дзвінків і текстових повідомлень SMS.

Все це пропонує тарифний план під назвою “Все в одному S”, який по праву можна вважати самим “ідеальним” на ринку. Все через співвідношення можливостей і ціни, яка становить всього 50 гривень на місяць.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Сотовый оператор Lycamobile запустил “идеальный” тарифный план

В минуле

Вбивця Xiaomi Mi Band 4 від Redmi надходить у продаж

В майбутнє

Також буде цікаво