Бізнес та акції

Xiaomi Mi 9T дуже сильно впав в ціні в Україні

Обговорення
Xiaomi Mi 9T

Бюджетний флагман Xiaomi MI 9t вийшов влітку минулого року і відразу ж побив всі рекорди продажів. Він дійсно практично ідеальний за свої гроші, нічим не поступаючись айфонам та іншим пристроям від «топових» виробників за межами Китайської Народної Республіки. Китайці в черговий раз довели, що вони більше не є виробниками низькоякісного ширвжитку. Швидше навпаки: нинішні китайські продукти, зберігши дешевизну, пропонують відмінну якість. Цим і пояснюється фурор: навіщо платити більше за аналогічний продукт, якщо можна витратити гроші на що-небудь інше?


Проте, що для розвинених країн – «бюджетний смартфон», то для українців – все ще досить дороге задоволення. Не кожен міг дозволити собі віддати триста або чотириста євро за начебто як «дешевий» пристрій. Експерти радили в таких випадках трохи почекати, поки воно стане ще дешевше. І їх прогнози збулися.

Xiaomi Mi 9T

Ми провели дослідження і встановили: не минуло й року, як Xiaomi mi 9t сильно впав в ціні – це пов’язано, зрозуміло, з виходом нових мобільних телефонів тієї ж лінійки. У різних магазинах електроніки придбати його тепер можна за копійчану ціну – від 6849 до 9124 гривень, згідно з агрегаторами пропозицій з електронних магазинів.

Смартфон доступний в усіх трьох основних кольорах – чорному, синьому і червоному. Перш, ніж купувати телефон, уточніть, чи діє на нього будь-яка гарантія. В ідеалі повинна бути гарантія виробника. У разі її відсутності зійде і гарантія продавця, яка повинна забезпечити вам ремонт або ж повернення грошей, якщо ви придбаєте неякісний товар, який не відповідає рекламі. Або ж – якщо з’ясується, що у вас не оригінал, а якась неякісна копія. Будьте уважні і пильні!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Киевстар дал возможность абонентам выбрать себе красивый номер онлайн

В минуле

Xiaomi Mi 9T очень сильно упал в цене в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво