Київстар дав можливість абонентам вибрати собі гарний номер онйлай

Зараз на головній

Компанія «Київстар» дозволила вибирати гарні номери телефонів онлайн. Зробити це можна за цілим рядом параметрів. Наприклад, щось, схоже на ваш нинішній номер або номер вашої сімки від іншого оператора. Можна також зашифрувати якусь важливу для вас дату, якесь слово, змінити чотири останні цифри. Зробити це можна на офіційному сайті оператора, або, коли нарешті закінчиться карантин – у будь-якій точці обслуговування абонентів.


Як обзавестися красивим номером?

В першу чергу необхідно ознайомитися з прейскурантом, щоб скласти уявлення про те, як виглядає ваш номер мрії. Прейскурант такий:

  • Комбінація чисел на ваш розсуд, крім «ідеальних» і «золотих» (про них див. нижче) обійдеться в 300 гривень.
  • Дзеркальні або повторювані комбінації вже дорожче – 400 гривень.
  • Ще дорожче – дві тисячі гривень – коштують комбінації трьох і більше чисел в порядку зростання або зменшення, а також номери, що складаються з 2-3 мінливих цифр.
  • Чотири цифри поспіль (так званий «ідеальний номер») – 3000 гривень.
  • Нарешті, «золоті номери» (п’ять і більше чисел поспіль) – 15 000 гривень і більше.

Визначившись з тим, який номер ви собі хочете, починайте оформлення. Введіть потрібну комбінацію цифр. Оформіть заявку: для цього знадобляться контактні і паспортні дані, а також місто, в якому ви живете. Після цього потрібно буде вказати бажаний спосіб оплати і доставки, а також підтвердити СМС-кою виконання замовлення. Готово – від вас залишилося лише дочекатися отримання потрібного номера найближчим часом!

[adsforwp id=”10622″]

Київстар

Нагадаємо, що на весь час карантину Київстар надає абонентам цілий ряд пільг, зокрема, безлімітний доступ до освітніх і розважальних ресурсів, а також до соціальних мереж і мессенджерам. Безкоштовними і цілодобовими стануть також консультації лікарів в додатку для телемедицини, розробленому Київстар за допомогою МОЗ та Міністерства цифровий трансформації. Більш детально про це ви можете дізнатися в наших попередніх статтях. Не виходьте з дому, бережіть своє здоров’я і здоров’я своїх близьких – зараз у вас всі можливості не нудьгувати на карантині!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей