Hardnews

МОЗ України розповіло про те у кого з українців найбільше шансів померти від коронавірусу

Обговорення
коронавірус

Представниками МОЗ України було складено статистичний портрет померлого від коронавируса. Так, згідно з опублікованими даними, найчастіше від коронавірусної інфекції помирають жінки старше 50 років, які крім коронавірусу страждають від серцево-судинних захворювань або ж цукрового діабету.


Станом на 4 квітня, 86% людей, які померли від COVID-19, були старше 50 років” , – поділилися представники Центру громадського здоров’я при міністерстві на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

Відомо, що в середньому проходить близько дев’яти днів від прояву симптоматики до констатування смерті. Також наголошується, що близько 61% померлих від коронавірусу мали серцево-судинні патології, а 40%, в свою чергу, страждали від цукрового діабету. У той же час у 13% померлих від COVID-19 були новоутворення, 9% – мали хвороби органів дихання, тоді як 4% страждали від ожиріння.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi випустила ультрабюджетний розумний годинник

В минуле

Honor Play 4T – перспективний середнячок на Kirin 810

В майбутнє

Також буде цікаво