Hardnews

Флагманському смартфону Xiaomi в двічі “урізали” камеру

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Навесні цього року компанія Xiaomi випустила свої флагманські смартфони Xiaomi Mi 10 і Xiaomi Mi 10 Pro, які отримали топові характеристики і флагманські камери з головним датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп.


Багато інсайдерів неодноразово повідомляло про те, що зовсім скоро відбудеться презентація наступника старшої моделі, який може бути випущений під назвою Xiaomi Mi 10 Pro Plus. Пристрій проходить під внутрішнім кодовою назвою Super Large Cup.

Останні новини, які опубліковані в китайській соціальній мережі Weibo, дещо дивують, так як смартфону Xiaomi Mi 10 Pro Plus приписують основний датчик зображення роздільною здатністю 48 Мп. Так, джерело стверджує, що Xiaomi відмовилася від використання 108-мегапіксельної камери в своєму новому флагманському смартфоні.

Xiaomi Mi 10 Lite

Користувачі, які уважно стежать за новинами індустрії, прекрасно знають, що можливості камери визначає не тільки розширення датчика зображення, але і розмір пікселя, об’єктив, програмне забезпечення і так далі. Лідери рейтингу DxOMark, якими є смартфони Huawei і Honor, схоже, не збираються використовувати 108-мегапіксельні камери найближчим часом. Однак все одно досить дивно чути, що преміальна версія Xiaomi Mi 10 може отримати подібну камеру.

За прогнозом інсайдерів, анонс відбудеться в першій половині серпня.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone на голову прыгнул выше Киевстар, запустив крайне нужную услугу

В минуле

Amazfit Bip S Lite – недорогий і міцний смарт-годинник

В майбутнє

Також буде цікаво