Softnews

MIUI 12 – ідеальний темний режим, нові повідомлення та нова анімація

Компанія Xiaomi в кінці березня повідомила про припинення робіт над внутрішньою бета-версією прошивки MIUI 11, так як розробники переключилися на створення новітньої оболонки MIUI 12.


Вихід MIUI 12 відбудеться тільки в серпні або вересні цього року, проте в Мережі вже з’явилися подробиці про нові функції фірмового користувацького інтерфейсу. За цим посиланням ви можете знайти анімаційні ролики з прикладами, які немає можливості вставити в статтю.

Система анімації MIUI вже застаріла, тому в MIUI 12 буде абсолютно нова анімація, яка буде враховувати можливості екранів сучасних смартфонів з частотою 90, 120 і більше Гц. Дизайн і анімація меню багатозадачності також змінилася, крім того, розробники поліпшать систему навігації на базі жестів.

MIUI 12

Відповідно до джерела, призначений для інтерфейс камери буде повністю змінений. Можливості камер смартфонів постійно розширюються, як зростає і кількість модулів в камерах, тому користувачам потрібен новий зручний інтерфейс.

Сьогоднішня стабільна версія MIUI 11 має темний режим, але в ньому є недоробки. MIUI 12 отримає так званий ідеальний темний режим, який будуть краще підтримувати всі програми, і не тільки системні.

Крім того, повідомляється, що MIUI 12 принесе абсолютно нову систему управління повідомленнями.

Back to top button