Hardnews

Huawei P40 Pro порівняли з iPhone та Samsung: хто краще знімає відео

Обговорення
Huawei P40 Pro

З фотоможливостями Huawe P40 Pro ми вже познайомилися, прийшла черга відео. Джерело порівняло відеозйомку новинки Huawei з головними конкурентами, хіба що P30 Pro тепер не в грі.


На жаль, з нового відео досить складно порівнювати можливості смартфонів по відеозйомці в день, але дещо відзначити можна. Наприклад, пересвічний сфетр людини в кадрі, через що втрачається і колір, і фактура матеріалу.

Але коли справа доходить до зйомки при поганому освітленні, Huawei P40 Pro показується себе з кращого боку. Картинка істотно краще, ніж на Galaxy S20 Ultra або на iPhone 11 Pro Max. Також Huawe P40 Pro дійсно швидко фокусується, хоча флагман Apple тут виступає не гірше.

Автори порівняли не тільки відеозйомку, а й фотографії. Це питання ми вже сьогодні згадували, так що торкнемося лише тих відмінностей, які не проявилися в минулому порівнянні.

Наприклад, якщо в попередньому порівнянні ми не помітили якоїсь великої різниці при зйомці вночі, то на цьому відео є приклади знімків, де Huawei P40 Pro на голову вище конкурентів. І чим темніше стає, тим сильніше смартфон виділяється на тлі інших. Правда, нічний режим знову практично вирівнює всіх учасників.

Підсумок по відео – iPhone все ще кращий. В іншому P40 Pro показав себе досить добре.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi шокувала європейськими цінами своїх нових флагманів

В минуле

Xiaomi Mi 10 Lite – недорогий флагман з підтримкою 5G

В майбутнє

Також буде цікаво