Hardnews

Redmi Note 9: 5G смартфон з ціною менше ніж 5 тисяч гривень

Перевірений китайський мережевий інформатор Digital Chat Station надав ексклюзивну інформацію про те, що в Китаї пройшов сертифікацію новий смартфон компанії Redmi з модельним номером M2002J9E. Джерело стверджує, що під цим номером ховається смартфон Redmi Note 9 5G.


Нагадаємо, китайський виробничий гігант Xiaomi недавно анонсував в Індії смартфони Redmi Note 9 Pro і Redmi Note 9 Pro Max . Лу Вейбінг (Lu Weibong), президент Xiaomi Group China і генеральний директор Redmi, заявив, що Redmi Note 9 Pro і Redmi Note 9 Pro Max не плануються до виходу на китайському ринку, де більш актуальними сьогодні є 5G-смартфони.

Пристрій, який пройшов сертифікацію в Китаї, оснащено підтримкою швидкої зарядки потужністю 22,5 Вт, тобто це не Redmi Note 9 Pro або Redmi Note 9 Pro Max, які підтримують 18- і 33-ватну зарядку відповідно.

Те саме джерело стверджує, що Redmi планує припинити продажі Redmi K30 4G в Китаї, замінивши його доступним смартфоном з підтримкою 5G. З чуток, його ціна складе від 140 до 210 доларів, що зробить його найдешевшим 5G-смартфоном на ринку. Він може бути побудований на базі MediaTek Dimensity 800 5G.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button