Київстар

Київстар зробив ряд послуг безкоштовними на час карантину

Обговорення
Київстар

Компанія «Київстар» вносить свій внесок в боротьбу з коронавірусом, як і інші мобільні оператори нашої країни. Для того, щоб абонентам було простіше перебувати на карантині, найбільший оператор нашої країни ввів кілька приємних інновацій. Про них ми в цій статті і розповімо.


Як полегшити тягар карантину?

В першу чергу, Київстар зробив безкоштовними ряд номерів, за якими можна дізнатися інформацію, життєво важливу під час епідемії таких масштабів. Це урядовий контакт-центр, гаряча лінія МОЗ України, а також телефон Центру громадського здоров’я.

Також на весь час надзвичайної ситуації Київстар надає безлімітний доступ до цілого ряду інформаційних ресурсів. До них відносяться:

  • Офіційний сайт Всесвітньої організації охорони здоров’я.
  • Сайт Міністерства охорони здоров’я України.
  • Сайт Міністерства закордонних справ України.
  • Сайт «Коронавірус в Україні».
  • Інші корисні ресурси.

Для тих абонентів, які знаходяться в міжнародному роумінгу, дзвінки на гарячу лінію Міністерсва закордонних справ будуть безкоштовними. Також для зв’язку з близькими людьми, які, звичайно, хвилюються за абонентів, ті, хто перебуває на контрактних тарифах, отримають десять хвилин дзвінків на всі номери, а користувачі передоплати – шістдесят гривень, щоб оплатити дзвінки.

Київстар

Подбав Київстар і про тих, хто перебуває на вимушеному карантині всередині нашої країни. Протягом всього терміну епідемія не буде тарифікуватися доступ до Вікіпедії, а також до великого українського онлайн-лекторів Prometheus. Ті, хто користується «Київстар ТВ», отримають розширений доступ до пакету розважальних та інформаційних каналів для дітей і дорослих.

На даний момент всі українські компанії мобільного зв’язку так чи інакше включилися в боротьбу з епідемією китайського коронавируса COVID-19. Vodafone, наприклад, надає абонентам безкоштовний доступ до послуги Online-Pass, а також дарує гроші на рахунок тим, хто знаходиться за кордоном.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone сделал часть своих услуг бесплатными на время карантина

В минуле

Киевстар сделал ряд услуг бесплатными на время карантина

В майбутнє

Також буде цікаво