Vodafone

Vodafone підняв ціну відразу на кілька тарифів

Обговорення
Vodafone

У зв’язку з тим, що вартість підтримки інфраструктури зростає, компанія Vodafone змушена йти на вкрай непопулярні заходи. Ряд тарифних планів з лінійки Vodafone 4G Smart буде дорожчати протягом березня. При цьому пакет послуг, який отримують користувачі послуг мобільного зв’язку в рамках цих тарифів, залишиться, за одним-єдиним винятком, незмінним, що не дуже радує.


Нові тарифи: більше плати за ті ж самі послуги

Тарифні плани з лінійки Vodafone 4G Smart виявилися, на жаль, з подвійним дном. Нагадуємо, що до них свого часу не можна було просто взяти і підключитися, або придбати сім-карту з ними в будь-якому з магазинів. Абоненти Vodafone отримували спеціальне СМС-повідомлення із запрошенням, і тільки ті, хто отримав його, могли змінити свій тарифний план на одну з трьох версій Vodafone 4G Smart.

Vodafone

Зміни в тарифних планах виглядають таким чином:

[adsforwp id=”10622″]

  • В рамках дешевого тарифного плану Vodafone 4G Smart XS розмір абонентської плати зросте з тридцяти до тридцяти п’яти гривень в місяць. Пакет послуг залишається без змін.
  • Досить сильно подорожчає Vodafone 4G Smart S, з п’ятдесяти гривень до шістдесяти п’яти. Правда, виросте розмір пакета дзвінків – двісті замість ста. Інтернету як і раніше буде п’ять гігабайт.
  • Нарешті, дорогий тарифний план Vodafone 4G Smart M залишиться найдорожчим і подорожчає сильніше всіх – було дев’яносто гривень на місяць, стане сто десять. Пакет послуг як і раніше включає в себе дев’ять гігабайт інтернету і триста хвилин дзвінків.

Нагадаємо, що компанія Vodafone докладає всіх зусиль, щоб зробити карантин для своїх абонентів якомога легше стерпним. Так, протягом найближчого місяця всі користувачі певних тарифів передоплати отримають безкоштовний доступ до послуги «Online-PASS». Це означає, що у них буде можливість користуватися найпопулярнішими мессенджерами і соціальними мережами без будь-якої додаткової оплати і без тарифікації, тобто списуватися гроші не будуть. Звичайно, нічого приємного в неможливості вийти з дому і тим більше кудись поїхати немає, але так хоча б буде не настільки нудно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Укрпошта і Нова Пошта заявили про зміни в роботі на час карантину

В минуле

Киевстар сделал ряд важных услуг бесплатными

В майбутнє

Також буде цікаво