Vodafone

Vodafone пропонує абонентам нову безлімітну послугу за 30 гривень

Обговорення
Vodafone

Як ви думаєте, на які сайти в основному витрачається трафік мобільного інтернету? Думаємо, ви відразу ж скажете: соціальні мережі і відеосервіси, такі як YouTube. І це буде абсолютно правильну відповідь. Трафіку через них проходить стільки, що окремі громадяни можуть витратити весь місячний пакет гігабайтів, просидівши на улюбленому Ютубі пару днів. Багато з них давно мріяли про послугу, яка дозволить отримувати безлімітні гігабайти для користування YouTube, і у Vodafone така послуга є.


Як отримати безліміт для перегляду відео?

Послуга Vodafone Video Pass дозволяє переглядати найбільш популярні відеосервіси, такі як Ютуб, Нетфлікс і Мегого не переживаючи про витрату пакетних гігабайтів. Всього за тридцять гривень на місяць вони стануть повністю безлімітними. Підключити її можуть абоненти таких тарифних планів, як:

[adsforwp id=”10622″]

  • Family Vodafone;
  • Vodafone RED Extra;
  • Vodafone RED;
  • Vodafone RED 2015 року;
  • Vodafone SuperNet Start;
  • Vodafone Light +
  • Vodafone ZAHID.

В деякі тарифні плани послуга вже входить і ніякої додаткової активації не потрібно. Це Vodafone SuperNet Pro, SuperNet Unlim, Joice. Детальніше вивчайте інформацію про ваш пакет послуг.

Підключити послугу можна або на місяць за тридцять гривень, або на тиждень за десять. Для місячного пакета необхідно ввести комбінацію *313*1#, а для тижневого, відповідно – *313*7#. Зверніть увагу, що необхідно, щоб у вас вже був оплачений і активний основний пакет послуг.

Зверніть увагу, що в безлімітний пакет послуг не входить вартість підписки на Нетфлікс і Мегого. Весь відеоконтент на цих сервісів не буде тарифікуватися, як і на Ютубі, але є одне «але». Подкасти, RSS, реклама як і раніше підлягати тарифікації, безліміт на неї не поширюється, як і на відео, що транслюється з інших джерел. Нарешті, переконайтеся, що ви не забули відключити VPN. Справа не в тому, що компанія Vodafone така жадібна чи зла, що хоче заборонити вам їм користуватися. Просто трафік, що йде на відеосервіси через сервера Virtual Private Network, може бути неправильно ідентифікований і безліміту на нього ви не отримаєте.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei P40: варіацій смартфона вистачить на кожен гаманець

В минуле

Київстар змінює правила поповнення рахунку

В майбутнє

Також буде цікаво