Київстар

Київстар пропонує 100 хвилин по Україні за 30 гривень на місяць

Обговорення
Киевстар

Пакети хвилин – тема дуже болюча для багатьох українських користувачів послуг мобільного зв’язку. Вони дуже люблять закінчуватися раптово, особливо якщо їх порівняно небагато. Що ж робити в даній ситуації? Купувати ще одну картку іншого оператора? Більшість українців так і роблять, що і було показано в недавньому дослідженні, за результатами якого користувачів у операторів «великої трійки» в сумі виявилося в півтора рази більше, ніж жителів в нашій країні. Тем не менше, і це не вихід. Від спроб підібрати два тарифних плани замість одного може почати натурально пухнути голова. На щастя, вихід є – це додаткові пакети хвилин, і компанія Київстар недавно оновила цю свою послугу.


Як збільшити кількість хвилин в своєму тарифному плані

Послуга від Київстар дозволяє отримати або тридцять, або сто хвилин для дзвінків на інших українських операторів, а також за кордон. Тридцятихвилинний пакет коштує п’ятнадцять гривень, стохвилинний –  тридцять. Закордонні хвилини можна витратити на дзвінки в Польщу, Російську Федерацію або Італію. Для ряду тарифних планів в цей же список додаються й інші країни, такі як Чехія і Німеччина. Хвилини для дзвінків по Україні можна витратити на дзвінки будь-яким операторам, а також на стаціонарні телефони по всій території нашої країни.

Щоб підключити одну з цих послуг, можна зателефонувати за номером 477*65, або ж скористатися одним зі спеціальних кодів. Пакет в тридцять хвилин за п’ятнадцять гривень підключається кодом *265*30#, відключається – *265*0#, залишок хвилин і термін дії перевіряються за допомогою коду *149#. Для пакета в сто хвилин код інший: *265*100# для того, щоб підключити. Для відключення і перевірки залишку – такий саме.

Київстар

Нагадаємо, що компанія «Київстар» пропонує своїм абонентам придбати універсальну картку SmartSIM, на якій немає ніяких тарифних планів. Її можна використовувати для того, щоб вставити в будь-який розумний пристрій, або ж в якості дублюючої картки для роутерів. Також з її допомогою ви можете оперативно і самостійно замінити втрачену картку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 10 все ж отримає дуже очікувану функцію

В минуле

Киевстар предлагает 100 минут по Украине за 30 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво