Softnews

Youtube можуть відключити для мільйонів українців

Як повідомила компанія Infomir, яка займається розробкою приставок IPTV і OTT для українського ринку, багато українські споживачі можуть залишитися без YouTube протягом найближчого часу. Про це розповів Ігор Окландер, що займає в компанії посаду директора з маркетингу.

Кому заблокують YouTube і навіщо?

За словами Окландера, зміни пов’язані з тим, що компанія Google переглянула свою політику і ввела спеціальну партнерську програму для виробників пристроїв. Тепер вони зобов’язані регулярно підтримувати і оновлювати їх, щоб зберігати доступ до Youtube. Вводиться також сертифікація для Android TV, а разом з нею – досить жорсткі вимоги до виробників. Через це власники неліцензійних приставок і інших пристроїв можуть залишитися без можливості переглядати відеоролики. Чим далі, тим більше подібних контрафактних пристроїв будуть відключатися від мережі.

У тих, хто не бажає втратити доступ до YouTube, є вибір: або придбати Smart TV, або обзавестися ліцензійною приставкою з підтримкою IPTV / OTT, наприклад, MAG425A, від виробника Infomir. Вона обладнана такими корисними функціями:

  • Можливість голосового управління.
  • Можна транслювати зображення зі смартфона на екран телевізора, щоб дивитися в кращій якості з можливих.
  • Наявність мультиекраної системи, що дозволяє передавати зображення також на всі пристрої в будинку, при бажанні – хоч одночасно.

Ігор Окландер, звичайно, джерело, що заслуговує на довіру. Проте, поки що не зовсім ясно, скільки саме часу займе відключення Ютубу на контрафактних приставках. Можливо, в українців ще буде час підготуватися. Закручування гайок в сфері телемовлення, на жаль, дуже поширений тренд, досить згадати те, що порівняно недавно був зашифрований сигнал декількох найбільш популярних телеканалів, про що ми неодноразово писали в наших попередніх статтях.

Нагадаємо, що багато українців зіткнулися з проблемами, пов’язаними з телевізорами від Samsung. Багато корисних функцій просто не працюють в нашому регіоні, якщо телевізор був придбаний на території іншої країни. Що з цим робити – ми також писали в наших попередніх статтях.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button