Hardnews

Xiaomi Mi 10 стане неактуальним вже через кілька тижнів

Xiaomi Mi 10

У лютому були випущені флагманські смартфони Xiaomi Mi 10 і Xiaomi Mi 10 Pro, при цьому останній набрав в тесті лабораторії DxOMark 124 бали, піднявшись на перше місце в загальному заліку.


Засновник Xiaomi, голова і головний виконавчий директор Xiaomi Group Лей Цзюнь (Lei Jun) заявив, що конкуренція між китайськими компаніями, безумовно, буде сприяти швидкому прогресу китайської науки і техніки, а споживачі зможуть насолоджуватися більш якісними продуктами.

Деякі користувачі впевнені, що смартфон Huawei P40 Pro може перевершити Xiaomi Mi 10 Pro. Користувачі соціальної мережі Weibo попросили лідера компанії прокоментувати цей момент.

Він заявив, що в цій індустрії абсолютно нормально, коли компанії регулярно обходять один одного в тому чи іншому питанні, без цього все топталися б на місці. Лідер Xiaomi не став заявляти, що Xiaomi Mi 10 Pro довгий час буде лідером рейтингу DxOMark, як було на момент виходу Xiaomi Mi Note 10 Pro. Тоді Xiaomi впевнено говорила, що подібного смартфона (зі 108-мегапіксельною камерою) на ринку не буде кілька місяців. Тим самим він непряме підтвердив припущення фанатів.

Huawei P40 Pro буде представлений вже через три тижні, 26 березня.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone дарит абонентам 1000 гривен на счет

В минуле

Тепер Android можна встановити на будь-який iPhone

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle