Hardnews

Redmi Note 9 Pro знищив свого головного конкурента

Redmi Note 8 Pro

Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) кілька годин тому на своїй сторінці в Twitter опублікував результати тестування смартфонів Realme 6 Pro і Redmi Note 9 Pro в популярному тестовому додатку Geekbench.


Realme 6 Pro і Redmi Note 9 Pro стали конкурентами ще до анонса, обидва смартфона побудовані на базі однокристальної системи Snapdragon 720G. Тільки Realme 6 Pro в даному тесті оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті, а Redmi Note 9 Pro отримав 6 ГБ ОЗУ.

Це не завадило Redmi Note 9 Pro випередити конкурента, нехай і не набагато. У однопоточному режимі Redmi Note 9 Pro набрав 569 балів, а при використанні всіх ядер в багатопотоковому режимі пристрій продемонстрував результат тисяча сімсот п’ятьдесят п’ять балів. Тоді як Realme 6 Pro продемонстрував результат 568 і 1696 балів відповідно.

Презентація Redmi Note 9 і Note 9 Pro відбудеться 12 березня, при цьому Realme 6 і 6 Pro представлять вже 5 березня.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia 7.2 протестували на якість звучання

В минуле

Samsung Galaxy S20 Ultra можна розбити від найменшого падіння

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle