Vodafone

Vodafone чекають великі зміни: компанію перевірять британці

Обговорення
Vodafone

Як повідомив Дієго Массідда, СЕО Vodafone Partner Markets, британський і український оператори Vodafone розширили стратегічне партнерство. Відповідний договір був підписаний у вівторок, третього березня. Що це означає для простих користувачів? А для самої компанії Vodafone? Чи позначаться зміни на простих українських абонентах? Давайте ж спробуємо розібратися разом, а заодно з’ясуємо, що ж означає «договір про розширене стратегічне партнерство» і яка саме сфера є пріоритетною для даного партнерства.


Деталі договору: чи чекають на нас великі зміни?

За словами Дієго Массідді, «Нова угода буде сприяти синергії наших компаній в тому, що стосується споживчого ринку». Ольга Устинова, СЕО українського Vodafone, зазначила ще одну важливу деталь: тепер оператор, його мережі і якість послуг можуть бути піддані міжнародному аудиту. У теорії, це повинно привести до покращення якості цих послуг мобільного зв’язку. Як це буде на практиці? Ми сподіваємося на краще.

[adsforwp id=”10622″]

Договір про розширене партнерство вже було підписано в 2015 році, його термін дії склав п’ять років і закінчився перед укладанням нового. Термін дії нинішнього договору також становить п’ять років. В основному договір стосується таких питань, як:

  • Інтернет речей.
  • ІТ-трансформація і цифровізація послуг.
  • Розвиток мереж п’ятого покоління (5G).

Очікується, що по всій Україні буде запущена національна мережа четвертого покоління (4G). На даний момент з її доступністю у віддалених регіонах нашої країни є деякі проблеми. Інші деталі договору про розширеному стратегічне партнерство поки що не розголошуються. Швидше за все, вони стосуються малоцікавих пересічному користувачеві організаційних моментів.

Vodafone

Нагадуємо, що нещодавно міжнародні експерти провели велике дослідження українського ринку. Деякі результати виявилися дуже дивними. Так, в список мобільних операторів чомусь потрапили російські компанії, що незаконно відкрили офіси в окупованому Криму, а також сеператиські «Фенікс» і «Луганком». Проте, дослідження все одно показало цілий ряд цікавих тенденцій, зокрема, наростаючу цифровізацію українського суспільства, і те, що майже у кожного українця як мінімум дві сім-карти. Що стосується найбільш популярних українських операторів, то «велика трійка», як і раніше, поза конкуренцією.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У Apple виникли проблеми з деталями для нових iPhone

В минуле

Стартові пакети lifecell тепер привозять до дому безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво