lifecell

Стартові пакети lifecell тепер привозять до дому безкоштовно

Відтепер доставку стартових пакетів lifecell можна замовити у мобільному додатку Glovo. Максимальний час доставки складає 45 хвилин, і вона безкоштовна. Наразі сервіс доступний у Києві.
Замовити можна один з найпопулярніших стартових пакетів lifecell – «Лайфхак», та електронну SIM-карту оператора – eSIM.


Доставка здійснюється в радіусі 2,5 км від точок продажу lifecell. Нині Glovo вже співпрацює з 11 магазинами оператора в різних районах Києва. Найближчим часом планується розширити перелік товарів для замовлення та запустити сервіс у інших містах.

Як здійснити замовлення:

  • у мобільному додатку Glovo (Android/iOS) зайти у розділ «Подарунки»;
  • обрати розділ lifecell;
  • обрати необхідний стартовий пакет для замовлення.

Олександр Заблоцький, керівник департаменту цифрових каналів продажів lifecell: “У рамках стратегії розвитку діджитальних каналів lifecell ми прагнемо зробити взаємодію з компанією максимально зручною та пропонуємо наші продукти i сервіси у всіх тих каналах, якими користуються існуючі та майбутні клієнти. Разом з Glovo ми створили унікальну для українського ринку можливість придбати стартовий пакет мобільного оператора з безкоштовною доставкою менш ніж за годину. Наразі вже доступний популярний стартовий пакет «Лайфхак», а також eSIM – електронна SIM-карта, що не займає фізичний слот у пристрої. ЇЇ переваги вже оцінила велика кількість найбільш технологічно просунутих абонентів lifecell. Впевнений, жителям столиці сподобається сервіс швидкої доставки, а тим часом ми вже працюємо над розширенням покриття сервісу й на інші великі міста України”.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button