Бізнес та акції

У Apple виникли проблеми з деталями для нових iPhone

Обговорення
iPhone 11 Pro vs iPhone

Коронавірус був темою останніх місяців практично у всіх сферах життя, включаючи мобільну індустрію. Практично кожна технологічна компанія вже відчула проблеми, пов’язані із спалахом захворювання. Справа настільки серйозна тому, що переважна більшість електронного обладнання виробляється саме в Китаї.


Епідемія в Китаї суттєво впливає на ланцюги поставок компонентів для електронного обладнання та їх виробництво. Цю інформацію підтвердив авторитетний аналітик Ming-Chi Kuo. Він припускає, що в даний час Apple має проблеми із забезпеченням потрібної кількості лінз, необхідних для виробництва iPhone. Проте для поточного покоління iPhone їх поки достатньо, принаймні на yabloki.ua дефіциту немає.

Куо вважає, що доходи компанії в першому кварталі значно зменшаться, а другий квартал також є невизначеним. Крім того, Apple понесе додаткові витрати, щоб знайти потрібні компанії, які зможуть доставити необхідні компоненти вчасно.

iPhone 12 Pro

За словами Куо, Apple незабаром втратить свого найбільшого постачальника ширококутних лінз , які використовуються для виробництва останніх iPhone і мають з’явитися в смартфонах Apple нового покоління. Незабаром замовлення на ширококутні камери становитиме 30-40 відсотків, призначених для виробництва iPhone 12 .

В даний час гігант Купертіно прагне урізноманітнити своїх субпідрядників. Ця тактика полягає в тому, щоб хоча б частково задовольнити потреби в нових компонентах. У випадку, якщо одна з компаній не зможе забезпечити потрібну кількість продуктів Apple, у неї з’являться наступні постачальники. Це забезпечить додаткову безпеку у випадку виникнення таких проблем, як спалах епідемії у майбутньому.

iPhone 11

В даний час Apple має запас ширококутніх лінз лише на один місяць виробництва. За словами Куо, ситуація не дуже хороша, і Apple, незважаючи на все, відновить безперебійну доставку компонентів лише на початку травня цього року. Наразі невідомо, як буде виглядати виробництво iPhone у квітні цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S20 Ultra можна розбити від найменшого падіння

В минуле

Vodafone чекають великі зміни: компанію перевірять британці

В майбутнє

Також буде цікаво