Бізнес та акції

«Нова пошта» і «Укрпошта» оголосили про зміни в роботі на свята

Кожен з нетерпінням чекає травневих свят, адже саме вони асоціюються з відпочинком біля ріки чи просто на природі. Але навіть в цей час є речі, до яких ми звикли, і це замовлення товарів через інтернет. Щодня мільйони товарів доставляють до своїх відділень працівники «Укрпошти» та «Нової пошти». Часом стається так, що графіки роботи відділень пошти змінюються, а люди про це навіть і не знають. Не виключення з цього списку і травневі свята. Щороку зміни відбуваються по-різному, тому дану інформацію слід справджувати завчасно.

Вже зараз лідери поштових послуг України надали інформацію на рахунок своїх робочих графіків під час травневих свят. Стало відомо, що державна компанія планує працюватиме навіть на свята в штатному режимі. Також і представники приватного оператора, «Нової пошти», повідомили, що вже на другий день наступного місяця в них буде вихідний.

«Укрпошта»

Укрпошта

Представники національної служби доставки повідомили, що відділення будуть працювати і під час святкових днів. 1,2,3,9 і 10 травня послуги будуть надаватися черговими відділеннями «Укрпошти». Також до відома громадян було донесено, що четвертого травневого дня розклад роботи відділень буде за звичайним графіком.

«Нова пошта»

Нова пошта логотип

В свою чергу, інформація, що стосується роботи «Нової пошти» на травневі свята, також була надана. Стало відомо, що 2 травня відділення приватної служби доставки будуть замкнені. 3 травня робочий день буде скороченим, тому якщо Вам потрібно забрати товар, то краще перевірити графік роботи потрібного відділення. Це краще зробити завчасно, адже робочий графік кожного з відділень по всій країні буде індивідуальним. Перевірити інформацію можна легко і досить швидко, адже всі подробиці будуть доступні на офіційному сайті «Нової пошти». Звичайний розклад роботи відділень буде в наступні дні: 1, 4, 9 та 10 травня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button