Бізнес та акції

«ПриватБанк» нарахував клієнту кредит, який той не брав

ПриватБанк

У мережі з’явився негативний відгук від імені клієнта українського державного банку «ПриватБанк». Він заявляє, що банківська організація нарахувала йому кредит, який він не відкривав, і змушує його виплачувати.


Розсерджений чоловік залишив цей відгук на сторінці порталу Мінфін. Він написав, що співробітники «ПриватБанк» зіпсували бездоганну кредитну історію, змусивши його оплачувати кредит, який він не брав. Ось уже чотирнадцять років свого життя користувач постійно бере в борг у різних банків, але жодного разу не затримував оплату і завжди все виплачував. Причина проста – чоловік дуже відповідальний, тому не хоче, щоб його кредитна історія страждала. Однак раптово йому прийшло СМС-повідомлення від «ПриватБанку», в якому було зазначено, що у нього є прострочка по кредиту і її потрібно погасити. Сума сміховинна – всього 500 гривень, але суть проблеми в тому, що він не брав ці гроші в борг.

В результаті чоловік заявив, що банк «повісив» на нього кредит, який він не брав, але ще і заплямував кредитну історію. При цьому він також зазначив, що представники фінансової установи не хочуть виходити з ним на контакт і ігнорують телефонні дзвінки. Користувач порадив не звертатися в «ПриватБанк» іншим людям, а також зауважив, що сам припиняє з ним співпрацю. У відповідь представник банку вибачився перед чоловіком, а також написав, що його ситуація вже розглядається відділом безпеки і найближчим часом буде вирішена.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нова зарядка Xiaomi заряджає смартфони на відстані

В минуле

150 тисяч в одні руки: українцям пропонують розвивати свій бізнес

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle