Hardnews

Redmi Note 9: перші розчарування користувачів

Обговорення
Xiaomi

На сайті Slashleaks з’явилося перше живе фото нового смартфона Redmi Note 9, яке демонструє інше розташування фронтальної камери, та й розмір вирізу під неї неприємно дивує.


Смартфон отримав виріз в центральній верхній частині екрану, причому отвір здається просто величезним. З таким же успіхом можна було обійтися звичним каплевидним вирізом.

Redmi Note 9

Redmi Note 9

Хоча, якщо придивитися, то кнопки у смартфона на фотографії, а також на рендерах розташовуються з різних боків. Так що не всі зображення відповідають дійсності.

Віце-президент Xiaomi і глава Xiaomi India Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain) заявив, що камера смартфона запропонує щось таке, чого ми ще ніколи не бачили в смартфонах. Смартфон просувається з хештегом #ProCamerasMaxPerformance.

Redmi заявляє, що дизайн смартфона буде «краще, ніж найкращий». Також обіцяні «звірині» камера, процесор, ігрові можливості і супершвидкісна зарядка.

Презентація новинки очікується 12 березня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi K30 Pro та Redmi Note 9 Pro виявились дуже схожими

В минуле

Samsung Galaxy A21 виявився не таким як очікувалось

В майбутнє

Також буде цікаво