Hardnews

Redmi Note 9 виходить вже наступного тижня

Обговорення
Redmi Note 8T

Redmi Note 9 і Redmi Note 9 Pro – мабуть, одні з найбільш очікуваних пристроїв останніх кількох місяців. І ось, через дуже велику кількість витоків і домислів, Xiaomi все ж назвала дату анонса нового покоління свого недорогого хіта.


Заява з’явилася в Twitter-акаунті віце-президента Xiaomi і глави Xiaomi India Ману Кумар Джейна, який перед цим опублікував фотографію з явним натяком на швидку появу перших подробиць про пристрої. Загалом, презентація новинок пройде 12 березня поточного року. За словами глави Xiaomi India, найдивовижнішим в новинці повинна стати камера – вона зможе запропонувати щось таке, “чого ми ще ніколи не бачили в смартфонах”.

Нагадаємо, що судячи з останніх даних, Redmi Note 9 буде заснований на базі процесора MediaTek, в той час як Redmi Note 9 Pro може отримати середньобюджетний процесор від Qualcomm. Більше ніякої інформації про новинки, на жаль, немає.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

6 Гб интернета и безлим внутри: что предлагает самый доступный тариф Киевстар

В минуле

Redmi Note 9 вперше показав свій зовнішній вигляд

В майбутнє

Також буде цікаво