Vodafone

3 гривні в день: Vodafone запустив тариф з безлімітним інтернетом і 1500 хвилинами розмов

Обговорення
Vodafone

Компанія Vodafone продовжує радувати своїх користувачів зручними тарифними планами. За це її і любить більшість українських абонентів: Vodafone пропонує досить вигідні умови за невелику ціну, в порівнянні з тим же Київстаром. На даний момент у компанії є кілька лінійок тарифних планів, які постійно розширюються відповідно до потреб абонентів. Нещодавно одна з таких лінійок була доповнена новим тарифним планом. Саме про це ми зараз і пропонуємо вам поговорити.


Безлімітний інтернет і безліч розмов

Новий тарифний план від Vodafone – яскравий приклад універсального тарифу. У ньому передбачено все. Це і досить велика кількість дзвінків, що дозволить абонентам розмовляти стільки, скільки вони захочуть, по всій країні і на будь-які номери, і також відмінні можливості для використання Інтернету.

Vodafone

Єдине, що не зовсім зрозуміло – чи дозволяє тариф використовувати смартфон в якості точки доступу для роздачі wi-fi на інші смартфони, а також ноутбуки та планшети. Рекомендуємо уточнити цю інформацію у оператора, тому що деякі інтернет-тарифи Водафон таку функцію не включають, на відміну від аналогічних у lifecell і Київстар. А ось що ж цей тарифний план включає?

[adsforwp id=”10622″]

  • Повністю безлімітний інтернет третього або четвертого покоління (3G \ 4G) в залежності від доступності мережі.
  • Можливість тримісячного доступу до Vodafone Music
  • Безлімітні розмови всередині мережі
  • Двісті хвилин дзвінків на всіх українських операторів і на польські номери T-Mobile
  • Тридцять хвилин дзвінків за кордон
  • Можливість підключити послугу «Безлімітні дзвінки за кордон» за три гривні в день.
  • Можливість підключити послугу «Безліч розмов» і отримати додаткові півтори тисячі хвилин на розмови по Україні.

Тарифний план називається Vodafone SuperNet Unlim. Розмір абонентської плати в ньому становить 185 гривень на місяць. У разі, якщо такий величезний пакет послуг, незважаючи ні на що, закінчиться, можна самостійно підключити новий. Діє тарифний план по всій території нашої країни.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Геймерський Nubia Red Magic 5G отримає нове активне охолодження

В минуле

В Україні тепер можна переслати готівку всього за 10 хвилин

В майбутнє

Також буде цікаво