Vodafone

Vodafone запустив кращий бюджетний тариф за 1,5 гривні в день

Обговорення
Vodafone

Бюджетні тарифні плани – окрема, специфічна ніша у всіх мобільних операторів. Завжди є категорія людей, яким не потрібен безлімітний інтернет і тисячі хвилин розмов по всіх мережах. Це в першу чергу пенсіонери, але не тільки – є і цілком звичайні люди середнього віку, яким телефон лише для того, щоб дзвонити, а для інтернету у них планшет і домашній комп’ютер.


Соціальний тариф від Vodafone

Як і всі інші оператори, Vodafone пропонує для таких невибагливих абонентів соціальний тарифний план. Причому за мірками подібних пропозицій він включає в себе досить великий пакет послуг, а саме:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Водафон.
  • Безлімітний текст в основних найпопулярніших месенджерах – Viber, WhatsApp, Skype, Telegram.
  • Сто п’ятдесят хвилин дзвінків по всій Україні.
  • Пакет в п’ятсот мегабайт мобільного інтернету (вистачить для оновлень необхідних програм, в тому числі тих самих месенджерів).
  • Тридцять хвилин дзвінків за кордон на номери Польщі, Італії, Росії, США, Німеччини та Канади.
  • Безлімітні дзвінки на один польський і російський номер за три гривні в день.

Заплатити за це потрібно буде сорок п’ять гривень на місяць. Це дуже мало, набагато менше, ніж в аналогічних соціальних пакетах інших операторів «великої трійки». Наприклад, «Дзвінки для батьків» від Київстару вимагає платити шістдесят гривень на місяць, і при цьому є контрактним тарифним планом, який можуть підключити тільки люди старше шістдесяти років. Шістдесят гривень в місяць необхідно платити і в тарифному плані «Чотири безліміти» від Lifecell. «Залізна двадцятка» від Lifecell дешевше, але діє не на всій території України.

[adsforwp id=”10622″]

Vodafone

Таким чином, з тарифним планом Vodafone Family можуть зрівнятися по дешевизні тільки тарифи від невеликого оператора Lycamobile. Але поки що цей «конкурент» не зміг зайняти на українському ринку місце, яке можна розглядати без збільшувального скла, так що навряд чи хтось із ваших знайомих користується його послугами.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Геймпад від PlayStation 5 можна буде зарядити без шнурів

В минуле

Новий стільниковий оператор запустив тариф за 50 копійок в день

В майбутнє

Також буде цікаво