Hardnews

5G набирає популярності просто шаленими темпами

Обговорення
5G

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю повідомляє, що станом на кінець 2019 року 35 моделей китайських смартфонів отримали ліцензії на доступ до мережі 5G.


Крім того, дослідження показало, що в минулому році на китайському ринку з’явилося 13,77 млн. 5G-смартфонів. При цьому варто відзначити, що введення в експлуатацію комерційних мереж п’ятого покоління в Китаї почалося тільки в жовтні минулого року.

До кінця 2019 року в Китаї було доступно більше 130 000 базових станцій 5G. Також повідомляється, що користувацька база мереж п’ятого покоління збільшується зі швидкістю близько одного мільйона нових клієнтів на місяць.

Кількість вишок зростає в кілька разів на невеликій території

Як вам таке? Кількість вишок зростає в кілька разів на невеликій території

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю також відзначило, що користувачі мобільних пристроїв споживали на 30% більше трафіку в 2019 році. Тільки через мобільні пристрої в минулому році споживання трафіку в Китаї склало 122 млрд ГБ, збільшившись на 71,6% в порівнянні з попереднім роком.

Щорічний середньомісячний трафік на сім’ю становив 7,82 ГБ, що в 1,69 рази більше, ніж в попередньому році. У грудні цей показник досяг позначки 8,59 ГБ на сім’ю на місяць. У західних провінціях, таких як Юньнань, Гуйчжоу і Цинхай, цей показник перевищують 10 ГБ / місяць на сім’ю.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei Nova 5 Pro отримав Android 10 разом з EMUI 10

В минуле

Redmi Note 9 і Redmi Note 9 Pro не позаздриш: виходять потужні конкуренти

В майбутнє

Також буде цікаво