Hardnews

iPhone SE 2020 vs iPhone 11: чия камера знімає краще

Обговорення
iPhone SE 2020 (ліворуч) і iPhone 8 (праворуч) / Apple
iPhone SE 2020 (ліворуч) і iPhone 8 (праворуч) / Apple

Блогер наочно показав різницю між камерами iPhone SE 2020 і iPhone 11. Нагадаємо, у першого пристрою камера одна, а у другого – дві.


Огляд провів автор YouTube-каналу SuperSaf Сафван Ахмедмія. Відеоролик починається відразу з порівняння того, як знімають один і той же ракурс різні телефони. Зверху на відео підписані характеристики зйомки, зокрема розширення. Тут, звичайно, краще самостійно подивитися на приклади роликів і фотографій

Нагадаємо, iPhone SE 2020 оснащений камерою роздільною здатністю 12 Мп, діафрагмою f / 1.8. Є оптична стабілізація зображення. Крім того, можна записувати відео в форматі 4K при 60 fps. У iPhone 11 є також додатковий ультраширококутний модуль.

В цілому, можна сказати, що різниця в певних режимах зйомки практично непомітна. Однак, наприклад, при поганому освітленні iPhone 11, звичайно, виграє.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi випустить найдешевший смартфон з 50-ним зумом

В минуле

Meizu 17 і 17 Pro показали на реальних фото

В майбутнє

Також буде цікаво