Hardnews

Лікар дав поради щодо захисту від «шкідливого випромінювання» смартфона

Смартфон

Лікар-нейрохірург Роман Ільчишин дав поради щодо захисту від «шкідливого випромінювання» смартфона. Він розповів, що ступінь шкоди визначається тим, як часто людина користується пристроєм, і як близько до нього вона знаходиться протягом дня.


«Через постійне використання смартфонів, а значить і частого негативного впливу електромагнітних випромінювань на живі тканини людини, можуть виникати часті головні болі, денна сонливість, підвищена дратівливість і втома», – попередив лікар.

Ільчишин пояснив, що чим потужніше джерело електромагнітного випромінювання, тим вище ризик генетичних мутацій в ядрах клітин. За його словами, такі мутації можуть призвести до онкологічних захворювань. Також випромінювання провокують нагрівання внутрішніх тканин, вони поглинаються «сітківкою ока, головним мозком, структурами слухового, вестибулярного і зорового апаратів».

Нейрохірург порадив не використовувати прилад занадто часто і не класти поруч з собою, а протягом дня не носити пристрій в кишенях. При покупці смартфона він закликав вибирати модель з найменшою потужністю.

«Якщо ж необхідно провести переговори, не забувайте про рекомендовану перерву в 15 хвилин. На ніч телефон краще взагалі вимикати. Нічних бесід бути не повинно, а будильник спрацьовує і при вимкненому пристрої », – пояснив Ільчишин і додав, що тримати пристрій біля голови краще тільки після того, як абонент відповість. За його словами, режим виклику – найсильніший період шкідливого випромінювання.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

YouTube и другие сервисы стали бесплатными для абонентов Vodafone

В минуле

Рейтинг кращих смартфонів до 7000 гривень з Full HD дисплеєм

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle