Не ставте Wi-Fi роутер в ці місця, якщо не хочете хворіти

Зараз на головній

Експерти розповіли, де варто встановлювати Wi-Fi роутер, щоб він не шкодив здоров’ю людей, які знаходяться в приміщенні. Причина проста – цей прилад випромінює електромагнітні хвилі, тому розміщувати його потрібно подалі від домочадців.


Варто зауважити, що офіційно експериментів, які б доводили шкоду електромагнітного випромінювання на здоров’я людей не проводилось, однак непрямих доказів цього вистачає. Взяти хоча б дослідження датської школярки, яка посадила насіння в два горщика, один поставила біля роутера, а другий віддалік від нього. У першому не проросла половина насіння, в той час як другий повністю покрився паростками.

Фахівці впевнені, що роутери можуть сильно позначатися на здоров’ї людей, тому не радять встановлювати їх в трьох місцях. По-перше, не слід ставити техніку там, де сплять люди, особливо біля ліжка. По-друге, прибирайте роутер подалі від місця, де працюєте – за цілий день впливу випромінювань людина може відчувати себе недобре. По-третє, не ставте пристрій в дитячій кімнаті – діти особливо чутливі до електромагнітного випромінювання. Не думайте, що якщо встановити роутер в максимальній близькості до комп’ютера, планшета, телефону або ноутбука, то інтернет буде більш стабільним – це міф. Краще повісьте пристрій подалі від скупчення жителів, наприклад, в прохідній або коридорі. Як би там не було, ви повинні знаходиться від пристрою на відстані мінімум 3 метри.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей