Названа настройка на смартфоні для збільшення часу автономної роботи

Зараз на головній

Напевно вас теж напружує, коли ви серфите інтернет на смартфоні, а фонові процеси всіляко уповільнюють ваш пристрій, пожирають інтернет трафік і багато іншого.


Навіть якщо ви “вб’єте” всі активні програми, багато хто з них все одно будуть працювати в фоні. Через це батарея сідає просто неймовірно швидко.

А що, якщо андроїду обмежити фонові процеси. Зробити це можна, нічого при цьому не встановлюючи.

Після цього на гаджеті одночасно не будуть працювати десятки, а то і сотні процесів. Працюватимуть лише потрібні.

Для того, щоб обмежити процеси у фоновому режимі, нам потрібно включити режим розробника. Для цього через настройки заходимо в “Відомості про ПО” і Тапаємо 8-9 разів на номері збірки і активуємо меню розробника.

режим розробника

Далі в самому низу знаходимо меню розробника і заходимо. Далі ближче до низу шукаємо пункт про обмеження фонових процесів. Вибираємо його і ставимо 3 або 4. Менше не радимо не встановлювати, щоб уникнути помилок.

Усе. Тепер система буде обмежувати фонові процеси, поки ви використовуєте смартфон. Вони не будуть садити смартфон і сповільнювати його.

Протестуйте самі і подивіться що вийде.

Залежно від моделі смартфона, після перезавантаження, можливий зліт налаштувань на стандартні. Але благо ми не так часто перезавантажуємо смартфони.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей