Vodafone

Популярні тарифи Vodafone різко подорожчають

З кінця лютого цього року Vodafone значно підвищить абонентську плату в тарифних планах з лінійки Vodafone 4G Smart. Оператор стверджує: це пов’язано з тим, що підвищується вартість обслуговування мереж мобільного зв’язку, зокрема, інтернет-комунікацій. При цьому трохи поміняються умови самих тарифних планів.


Що зміниться для абонентів

Зміни торкнуться поки що тільки тарифних планів з лінійки Vodafone 4G Smart. Якщо чесно, виходить не дуже красиво: адже оператор спеціально розсилав СМС-повідомлення із запрошенням підключитися до цих тарифів, і будь-яким іншим чином стати їх абонентом було неможливо. Люди поставилися до цього як до вигідної, майже VIP-пропозиції для перевірених користувачів.

Менше слів, більше конкретики. Менше за всіх подорожчає тарифний план Vodafone 4G Smart XS – якщо раніше в його рамках потрібно було платити 30 гривень на місяць, то тепер знадобиться 35. Умови не зміняться – один гігабайт інтернету, сто хвилин дзвінків. Трохи дорожче стане наступний тариф в лінійці -Vodafone 4G Smart S, з п’ятдесяти гривень до шістдесяти п’яти. Інтернету в ньому як і раніше буде п’ять гігабайт, а дзвінків стане вдвічі більше – раніше було сто, тепер буде двісті. Сильніше за всіх подорожчає і без того найдорожчий тарифний план – Vodafone 4G Smart M. Його вартість зросте з дев’яноста гривень на місяць до ста десяти. Пакет в дев’ять гігабайт інтернету і триста хвилин дзвінків залишиться незмінним.

[adsforwp id=”10622″]

Vodafone

Чи варто довіряти повідомленням оператора про те, що подорожчання тарифів пов’язане саме з необхідністю підтримувати інфраструктуру? Складно сказати. З одного боку, воно звучить цілком логічно. Відомо, що всі три найбільших українських оператора мобільного зв’язку взяли на себе зобов’язання зробити 3G \ 4G-інтернет доступним на якомога більшій території нашої країни, бажано – повсюдно. В такому випадку зростання вартості підтримки інфраструктури цілком виправданий і логічний. З іншого ж – ми знаємо про те, що компанія вже залучила досить солідні суми в якості інвестицій. На що ж підуть вони, якщо за поліпшення мереж заплатять, по суті, абоненти? Невже дійсно на спробу відтіснити Київстар з насидженого першого місця по Україні?

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button