lifecell

Lifecell запустив топовий тариф тільки для обраних

Більшість українців, які користується послугами операторів з так званої «великої трійки» – Vodafone, Lifecell, Київстар – сидять на тарифах передоплати. Це здається досить звичним: заплатити певну місячну суму і користуватися фіксованим пакетом послуг. Проте, серед багатьох людей популярні контрактні тарифні плани. Вони мають цілий ряд переваг. Наприклад, дозволяють платити по частинах, тримати на одному особовому рахунку кілька номерів, забезпечують більш високу якість захисту даних. Тому практично всі оператори мають в своїх каталогах будь-які пропозиції для контрактних абонентів – ми періодично про них пишемо, наприклад, про спеціальні дешеві тарифні плани контрактної форми у Київстару і Vodafone. Один з найцікавіших недавно з’явилося у Lifecell.


Умови контрактного тарифного плану від Lifecell

Кращий тариф з відомих в нашій країні контрактних компанія Lifecell запустила порівняно недавно – на початку лютого. Він не дарма вважається одним з «VIP» -лінійки, будучи призначеним в першу чергу для старих і перевірених абонентів, яких в нашій країні досить багато. Який же пакет послуг на них чекає?

  • Пакет в тридцять гігабайт високошвидкісного мобільного інтернету (4G \ 3G в залежності від наявності покриття).
  • Безліміт на основні соціальні мережі, найбільш популярні серед жителів нашої країни: Facebook, Instagram, Twitter.
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Lifecell.
  • Пакет на дзвінки іншим операторам – п’ятсот хвилин.
  • П’ятсот гігабайт в хмарному сховищі Lifebox, призначеному для зберігання важливих файлів.
[adsforwp id=”10622″]

Вартість цього тарифного плану – двісті гривень на місяць. За ці гроші абоненти отримають не тільки такий безпрецедентний пакет мобільних послуг, але і на специфічні привілеї для членів клубу Platinum. Це позачергове обслуговування в колл-центрі, окрема група консультантів, більш досвідчених, ніж звичайні, і інші переваги.

Lifecell

Для того, щоб підключити контрактний тарифний план «Platinum Контракт», вам необхідно відвідати найближчий магазин Lifecell у зручний для вас час. Не забудьте паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Підключіть контракт і насолоджуйтеся всіма перевагами тарифу, призначеного в першу чергу для VIP-клієнтів одного з найбільших і найбільш шанованих операторів мобільного зв’язку в Україні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button