Інші оператори

Запущено нового стільникового оператора з найдешевшими тарифами

За чверть століття з моменту своєї появи мобільні телефони встигли стати невід’ємною складовою нашого життя. Складно знайти в 2020 році людини, у якого немає «мобілки» – це справедливо навіть для дітей і старих бабусь. Причому якщо ще десять років тому мобільні телефони в основному були призначені для дзвінків і обміну СМС-ками, а інтернет був вкрай незручним і дорогим, то сьогодні ситуація докорінно змінилася. З настанням ери смартфонів і високошвидкісних мобільних мереж інтернет на телефоні став необхідністю. Тому не дивно, що багато людей шукають тарифний план для телефону, який забезпечить як комфортний доступ в інтернет, так і велику кількість дзвінків.


Якого оператора варто вибрати?

Як правило, при виборі тарифного плану українці думають в першу чергу про когось із трьох гігантів ринку – Vodafone, Lifecell або Київстар. Однак останнім часом на ринку нашої країни з’явився ще один оператор із найдешевшими тарифами. Це Lycamobile, і пропонує він такі тарифні плани:

[adsforwp id=”10622″]
  • «Все в одному XS» передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі оператора, шістдесят хвилин дзвінків і тридцять СМС-повідомлень на інших операторів, чотири гігабайти мобільного інтернету. Вартість складає всього п’ятнадцять гривень в місяць – безпрецедентно низька ціна на українському ринку.
  • «Все в одному S» пропонує більш широкий набір послуг: 650 хвилин і 50 СМС на будь-які номери, 30 хвилин дзвінків за кордон, а також вісім гігабайт мобільного інтернету. Вартість такого пакету складе п’ятдесят гривень на місяць.
  • Найбільше послуг входить в тариф «Все в одному М». Ви будете отримувати вісімсот хвилин розмов, сорок хвилин дзвінків за кордон на інші мережі, сто СМС на будь-яких операторів, дванадцять гігабайт мобільного інтернету за вісімдесят гривень на місяць.

оператор

Дешевизна цих тарифних планів змушує битих життям українців шукати якісь каверзи. Насправді ніякого підступу тут немає, чиста економіка. Lycamobile – віртуальний мобільний оператор. Він працює виключно через Інтернет, у нього немає магазинів і офісних приміщень. Така бізнес-модель допомагає не витрачатися на оренду місць під офіси і зарплату співробітникам, що і дозволяє різко знизити ціни. Замовити собі картку від Lycamobile можна на офіційному сайті оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

3 Comments

  1. Оце так швидкість розповсюдження інформації! Стаття називається “запущено нового стіьникового оператора”. Цей оператор вже декілька років на ринку України.

  2. Оце так швидкість розповсюдження інформації! Стаття називається “запущено нового стіьникового оператора”. Цей оператор вже декілька років на ринку України.

  3. Чесно кажучи, Інтернет у них паскудний. Незважаючи на задекларовані 3G, у більшості випадків це старий, проте зовсім не добрий EDGE. І це тільки в Києві, а за робиться в регіонах – страшно навіть подумати… З іншого боку, спасибі, що хоч не GPRS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button