Київстар

Київстар запустив новий тариф у якого немає аналогів

Компанія «Київстар» бореться за абонентів, намагаючись зберегти свій статус найбільшого оператора мобільного зв’язку в Україні. Після ряду помилок, скоєних компанією восени, вона намагається відновити свою репутацію. А що може привернути абонентів краще, ніж вигідний і до того ж унікальний тарифний план, що дозволяє відразу заплатити і за мобільний, і за домашній інтернет?


Що ви отримаєте в рамках унікального тарифу?

Новий тарифний план від «Київстар» включає в себе наступний пакет послуг для мобільного зв’язку:

  • Повний безліміт на розмови всередині мережі.
  • Пакет в сто двадцять хвилин на дзвінки іншим операторам, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Мобільний інтернет – дванадцять гігабайт.
  • Безліміт на соціальні мережі, месенджери, Ютуб, Вікіпедію і навіть Тіндер, популярний сайт для знайомств.
[adsforwp id=”10622″]

Сам по собі тарифний план виглядає як цілком вигідна пропозиція, нехай і досить дорога – двісті гривень на місяць. Правда, в перші чотири місяці користування ви будете платити значно менше – всього сто п’ятдесят гривень. Але головна «фішка» – це саме домашній інтернет. Тобто по суті, ви оплачуєте одночасно і зв’язок з телефону, і доступ у всесвітню мережу з комп’ютера. Погодьтеся, такий універсальний пакет послуг коштує того, щоб його розглянути і про нього задуматися.

Київстар

Для того, щоб підключитися до тарифного плану «Все разом Базовий», скористайтеся мобільним додатком «Мій Київстар» або просто введіть комбінацію 477 * 1 і клавіша виклику. Перш ніж підтвердити перехід, переконайтеся, що у вас на рахунку є сто п’ятдесят гривень, необхідні для оплати першого місяця користування послугою.

Нагадаємо, що компанія VEON, якій належить Київстар, змінила своїх керівників, про що ми писали в нашій відповідній статті. Як це вплине на простих користувачів послуг оператора, поки що неясно. Швидше за все, політика компанії по відношенню до українських абонентів залишиться колишньою, тому що президент і правління самого Київстару залишилися незмінними.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

3 Comments

  1. Очередна замовна стаття, всього навсього 200 гривень на місяць я 60 плачу з тими самими умовами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button