Бізнес та акції

Всі iPhone значно подорожчають вже найближчим часом

Продовжують з’являтися нові відомості про те, як спалах коронавірусу може вплинути на терміни виходу нових пристроїв Apple. Крім того, стало відомо, що затримка виробництва викличе не тільки дефіцит, а й підвищення цін на вже випущені моделі iPhone.


Джерела стверджують, що в даний момент виробництво смартфонів iPhone на китайських заводах йде з явним відставанням графіка. Партнери Apple на даній стадії можуть обробити від 30 до 50% замовлень.

Днями Apple повідомила в заяві для інвесторів, що компанія не зможе досягти запланованої виручки за квартал. Це пояснюється помітним збоєм в глобальних постачаннях iPhone через епідемію коронавірусу і зниження споживчого попиту в Китаї.

iPhone SE

Також повідомляється, що масове виробництво нової дешевої версії iPhone, яка повинна вийти під назвою iPhone 9, якщо і почнеться в березні, то не факт, що смартфон надійде в продаж протягом березня або навіть квітня цього року.

Джерела з ланцюжка поставок стверджують, що зростання цін на смартфони iPhone та іншу продукцію Apple є фактично неминучим. І якщо у Apple все ж вийде випустити iPhone 9 в березні-квітні цього року, то новий iPad Pro точно затримається.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button