Українцям через півтора місяці доведеться платити додатковий податок

Зараз на головній

Податкова служба України підготувала новий закон, який зобов’яже деяких громадян країни сплачувати нові податки. Даний закон вступає в силу з першого травня, до зазначеного терміну потрібно подати декларацію про доходи і сплатити внески за свою діяльність.


Детальну інформацію про нововведення можна подивитися в Податковому кодексі України. Згідно з постановою, платити доведеться як за додаткову діяльність, яка приносить дохід, так і за наявні у володінні активи, які «працюють» на власника. Зокрема, в бюджет потрібно направити 5% від продажу нерухомості, а також 18% від доходу за діяльність. Під цю категорію підпадають подарунки і благодійність (нецільова), гроші, перераховані за оборот цінних паперів, здачу будинків і квартир в оренду, а також професійну діяльність в сфері послуг.

Щоб заплатити в бюджет частину свого заробітку, потрібно звернутися до Податкової службу України. Також до 1 травня потрібно подати декларації, в які необхідно внести все своє цінне майно. Документ подається за місцем прописки, навіть якщо людина в даний момент знаходиться в іншому місті або країні. Незабаром в Україні буде діяти нульова декларація, яка дає можливість жителям країни «відбілити» своє майно, нажите незаконним заробітком. Якщо громадяни внесуть в даний документ «чорний» оборот, то їх не притягнуть до покарання за минулу незаконну діяльність, якщо при цьому вони не скоювали кримінальних злочинів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 9 причин, чому багато людей досі надають перевагу кнопковим телефонам

Головні причини, через які люди досі користуються кнопковими телефонами і не переходять на більш сучасні смартфони. Простота і відсутність непотрібних...

Більше схожих статей