Бізнес та акції

“У вас 5 днів”: ПриватБанк розсилає клієнтам попередження

На сайті Мінфін клієнт українського банку «Приватбанк »залишив негативний відгук, написавши, що його вже вимотали постійні вимоги фінансової установи актуалізувати дані. Користувач приходив до відділення вже кілька разів за місяць, однак вимоги продовжують надходити.


Як це часто зараз буває, як майданчик для «зганяння гніву» жінка вибрала сайт Мінфіну. У своєму зверненні вона написала, що є підприємцем-єдинником, у неї відкриті особовий і бізнес рахунки в «ПриватБанку». Частина доходу вона отримує на свою особисту картку, справно подає декларації та вчасно надає дані про свою особистість в банк. Раніше ніяких проблем з цим не було, проте в грудні 2020 року з неї зажадали актуалізувати свої особисті дані, хоча це вона вже робила місяць тому. Жінка виконала вимоги, надала дані – річний звіт за доходами ФОПа-єдинника, паспортні дані, проте вони знову не пройшли перевірку. Через кілька днів, при вході в додаток «Приват24», з’явилося повідомлення, що якщо жінка не надасть документи для підтвердження даних, її рахунок закриють через 5 днів.

Прийшовши до відділення в черговий раз, дівчина спробувала розібратися в ситуації. Там їй заявили, що в цей раз не пройшов її паспорт, з якоїсь причини його потрібно актуалізувати ще раз. Подробиці представник банку не надав, як і оператор «гарячої лінії». В результаті жінка заявила, що якщо і цього разу перевірка не відбудеться, то вона вже готова змінити фінансову установу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button