Бізнес та акції

“У вас 5 днів”: ПриватБанк розсилає клієнтам попередження

ПриватБанк

На сайті Мінфін клієнт українського банку «Приватбанк »залишив негативний відгук, написавши, що його вже вимотали постійні вимоги фінансової установи актуалізувати дані. Користувач приходив до відділення вже кілька разів за місяць, однак вимоги продовжують надходити.


Як це часто зараз буває, як майданчик для «зганяння гніву» жінка вибрала сайт Мінфіну. У своєму зверненні вона написала, що є підприємцем-єдинником, у неї відкриті особовий і бізнес рахунки в «ПриватБанку». Частина доходу вона отримує на свою особисту картку, справно подає декларації та вчасно надає дані про свою особистість в банк. Раніше ніяких проблем з цим не було, проте в грудні 2020 року з неї зажадали актуалізувати свої особисті дані, хоча це вона вже робила місяць тому. Жінка виконала вимоги, надала дані – річний звіт за доходами ФОПа-єдинника, паспортні дані, проте вони знову не пройшли перевірку. Через кілька днів, при вході в додаток «Приват24», з’явилося повідомлення, що якщо жінка не надасть документи для підтвердження даних, її рахунок закриють через 5 днів.

Прийшовши до відділення в черговий раз, дівчина спробувала розібратися в ситуації. Там їй заявили, що в цей раз не пройшов її паспорт, з якоїсь причини його потрібно актуалізувати ще раз. Подробиці представник банку не надав, як і оператор «гарячої лінії». В результаті жінка заявила, що якщо і цього разу перевірка не відбудеться, то вона вже готова змінити фінансову установу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як за 10 секунд зрозуміти, що вам телефонує черговий рекламщик або спамер

В минуле

Масштабний збій Viber налякав українців

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle