Hardnews

Бюджетний iPhone 9 виявився “бюджетним” і в плані характеристик

Гаряче очікуваний шанувальниками Apple недорогий смартфон iPhone 9 або iPhone SE 2 продовжує обростати подробицями. Новою інформацією поділився аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) з TF International Securities, відомий своїми зв’язками з ланцюжком виробничих поставок Apple. 

За даними аналітика, iPhone 9 не отримає камери з поліпшеною оптикою з об’єктивом з семи лінз. У своєму звіті Мін-Чі Куо зазначає, що попит на об’єктиви 7P тимчасово знизиться в зв’язку з зупинкою китайських виробництв смартфонів Android, викликаних спалахом коронавируса. 

За попередньою інформацією, в iPhone 9 компанія Apple робить ставку на бюджетность зі стартовою ціною 399 доларів. Смартфон отримає одинарну камеру і старомодний дизайн з домашньою кнопкою зі сканером відбитків пальців Touch ID. На відміну від iPhone 8, він зможе похвалитися сучасною SoC A13, доповненим 3 ГБ ОЗУ і 64 або 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. 

У минулому році в мережі з’являлися повідомлення, що iPhone 2020 року перейдуть на поліпшену оптику 7P. Цей прогноз ще може збутися, правда, не для бюджетного iPhone 9, а для флагманської серії iPhone 12, чий дебют очікується восени. 

Згідно з останніми витокам, iPhone 9 очікується в середині березня, а початок продажів – в кінці березня. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button