Softnews

Microsoft закликала користувачів Windows 10 негайно видалити останнє оновлення

Компанія Microsoft припинила розповсюдження поновлення Windows 10 з номером KB4524244 після того, як користувачі почали скаржитися на критичні помилки , включаючи крах системи.


Оновлення Windows 10 KB4524244 почало поширюватися на деякі комп’ютери 11 лютого в рамках щомісячного оновлення Patch Tuesday, що традиційно виходить у другий вівторок місяця. 

KB4524244 приносить поліпшення в систему безпеки для всіх підтримуваних на даний момент версій ОС, включаючи Windows 10 1909, 1903, 1809 і навіть 1607. 

У тому числі апдейт виправляє уразливість в сторонніх менеджерах завантажень, реалізованих виробниками ПК. Однак з версіями, створеними HP і Apple, все пішло не так і на комп’ютерах почалися збої, аж до раптових перезавантажень, зависань і втрати працездатності. Втім, такі проблеми можуть спостерігатися і на ПК інших виробників. 

Microsoft визнала наявність критичних помилок і пообіцяла випустити виправлену версію за сприяння партнерів-виробників. Поки виправлений апдейт готується, Microsoft рекомендує видалити несправну версію в історії оновлень, знайшовши її через стандартний пошук по системі. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Это что, новость? И только одно? А как вы его тестировали и выпустили на рынок? Особо не утруждались?. Явно мозги уже далеко не те!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button