Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив тариф за 15 гривень на місяць

Весь ринок мобільного зв’язку в нашій країні давно вже поділений між операторами так званої «великої трійки» – Київстаром, Vodafone і Lifecell. Вони постійно намагаються переманити абонентів один в одного, підвищують тарифи, вкладають величезні суми в конкуренцію – наприклад, Vodafone привернув на «торгову війну» з Київстаром понад мільярд доларів інвестицій. Здається, що цей застій на мобільному ринку подолати практично неможливо – але зараз ситуацію може змінити новий мобільний оператор під назвою Lycamobile.


Дешеві тарифи від нового мобільного оператора

Lycamobile – не маленька компанія-одноденка. Це великий мобільний оператор, який присутній на ринку двадцяти семи країн по всьому світу. Всі сім-карти продаються через інтернет – від вас вимагається тільки заповнити анкету та вказати свою адресу, на який вам прийде вже активована сімка.

Завдяки тому, що Lycamobile є віртуальним оператором, у якого немає ніяких магазинів і сервісних центрів, він може дозволити собі дуже дешеві тарифні плани. Адже одна зі складових частин ціни таких тарифів – заробітна плата співробітників, всієї цієї армії продавців-консультантів, промоутерів, юристів, бухгалтерів, охоронців і інших людей, пов’язаних з магазинами. Що ж конкретно пропонує цей оператор в одному зі своїх кращих тарифів?

  • Пакет інтернету – чотири гігабайти без будь-яких обмежень. На жаль, поки що в мережі Lycamobile немає 4G. Очікується, що мережі четвертого покоління новий оператор запустить протягом 2020 року.
  • Шістдесят хвилин дзвінків по всій Україні на всі мобільні оператори, а також на стаціонарні телефони. Можна також дзвонити на номери Lycamobile всіх двадцяти семи країн.
  • Пакет з трідцятиСМС-повідомлень на будь-які українські номери.
  • Усередині мережі все СМС-повідомлення і дзвінки повністю безлімітні.
[adsforwp id=”10622″]

В рамках тарифного плану від Lycamobile «Все в одному XS» ви будете платити всього п’ятнадцять гривень на місяць. Це абсолютно смішна, символічна ціна. Спробуйте замовити картку найдешевшого, віртуального оператора і оцінити зв’язок нового покоління з двадцятьма сімома країнами світу!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

7 Comments

      1. Пользуюсь Лайкою 4 місяці, звязок ловить повсюдю 50 гривень 30днів,650 хвилин на всі номера по Украіні.Був Кіевстар щас уже Зажрався більше не поповнюю постоянно дурять і піднімають ціну,Пользуюся лише Лайкою, бесплатних минут хватає до кінця місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button